Jak zasnąć w upały i pod czym spać latem? Czyli o chłodzących właściwościach lnu

Jak zasnąć w upały i pod czym spać latem?

Jak zasnąć w upały i pod czym spać latem? To pytanie, które zadaje sobie wielu z nas wraz z nadejściem pierwszych, ciepłych, lipcowych nocy. Kołdra okazuje się być zdecydowanie za ciężka, ale bez przykrycia trudno zasnąć. Finalnie wyjmujemy z szafy prześcieradło i próbujemy zasnąć pod nim. Brzmi znajomo? Jeśli też nie możesz spać z powodu gorąca, a nie wyobrażasz sobie zasnąć bez przykrycia – mamy dla Ciebie coś lepszego! Lekka narzuta letnia uszyta ze 100% europejskiego lnu typu stonewashed!

Zatem pod czym spać latem?

Rozwiązaniem problemu nieprzespanych, upalnych nocy jest przewiewna, lekka narzuta, wykonana ze 100% europejskiego lnu, która idealnie sprawdzi się jako letni zamiennik tradycyjnej kołdry.

Lekka narzuta to tak naprawdę miękka i delikatna, jednowarstwowa tkanina lniana, obszyta ozdobną listwą, oferująca wszystkie cenne właściwości lnu. Rozmiar narzuty najlepiej dobrać do rozmiaru swojego łóżka.

Jak zasnąć w upały i pod czym spać latem?
Miękka, lekka i wyjątkowo przewiewna narzuta letnia wykonana ze 100% lnu stonewashed. Na zdjęciu narzuty w kolorze natural linen i true grey

Dlaczego latem warto postawić na LEN?

Jakie właściwości posiada ta naturalna tkanina, dzięki którym można ją śmiało określić mianem *królowej lata? I dlaczego jest prostą odpowiedzią na pytanie jak zasnąć w upały i pod czym spać latem?

✔ jest w 100% naturalna i pozwala naszej skórze oddychać

✔ dzięki właściwościom higroskopijnym, zapewnia uczucie komfortu i świeżości

✔ absorbuje wilgoć zapewniając przyjemne uczucie chłodu

OBIECUJEMY – poczujesz różnicę!

Jak zasnąć w upały i pod czym spać latem?
Lniane poduszki z falbanką w kolorze dusty pink i true grey

Do lekkich narzut letnich możecie śmiało dobrać prześcieradło i poszewki na poduszki w tym samym lub kontrastującym kolorze. Warto zauważyć, że podczas snu tkanina, z której uszyta jest nasza pościel styka się z naszym ciałem na całej jego powierzchni, zatem wyobraźcie sobie jak kojąco działa ten naturalny chłodek, jaki oferuje 100% len!

Zdajemy sobie też sprawę, że komplet pościeli lnianej to jednorazowo spory wydatek – dlatego tym bardziej polecamy zacząć od narzuty na lato i sprawdzić, za co wszyscy tak kochają len. Nasze lekkie narzuty letnie ze 100% lnu stonewashed dostępne są w pięciu różnych kolorach. Masz pytania? Skontaktuj się przez formularz kontaktowy lub za pośrednictwem naszego facebooka!

* A w kwestii letnich trendów – LEN jest zdecydowanie HOT, ale my zdradzimy Wam mały sekret – tak naprawdę LEN jest raczej COOL, bo przyjemnie chłodzi naszą rozgrzaną słońcem skórę 😉 Skorzystajcie z tych właściwości także nocą!