NARZUTY NA KANAPĘ

Liczba produktów: 11

Lniana narzuta na kanapę to rewelacyjne rozwiązanie aranżacyjne, dzięki któremu ochronimy ulubioną sofę lub ukryjemy tę, którą mniej lubimy. Narzuta, którą przykrywamy powierzchnię kanapy pełni taką samą rolę jak lniany pokrowiec na kanapę. Lniana narzuta na kanapę jest uszyta z naturalnej tkaniny lnianej, dobrze wygląda i jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości – można ją prać w domowej pralce.

SZYJEMY NA ZAMÓWIENIE ✄ Czas realizacji wynosi około 10 DNI ROBOCZYCH (15 dni dla rolet).


Po pierwsze, lniana narzuta na sofę chroni tkaninę obiciową przed zabrudzeniem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie przed sierścią zwierzaków, czy małymi dziecięcymi rączkami, które w trakcie odkrywania świata nie przejmują się starannie wybraną przez nas tapicerką. Dodatkowo jest to także zabezpieczenie przed zabrudzeniami i plamami z jedzenia i picia, które powstają podczas codziennego użytkowania ulubionej kanapy. Po drugie, taki lniany pokrowiec na sofę jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Zamiast zamawiać firmę do czyszczenia tapicerek, wystarczy wyprać narzutę na sofę w domowej pralce przy użyciu delikatnego detergentu. Oprócz funkcji zabezpieczającej, lniany pokrowiec na kanapę to także świetne dekoracyjne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w niezobowiązującym stylu boho. Miękki len stonewashed otula sofę ocieplając charakter wnętrza. Dodatkowo, lniany pokrowiec na kanapę to także szybki sposób na metamorfozę pomieszczenia bez konieczności kupowania nowej kanapy. Narzucając narzutę na sofę możemy w łatwy sposób odmienić jej wygląd. Takie rozwiązanie sprawdzi się w siedliskach i domkach letniskowych, do których często wywozimy wysłużone meble, a także w wynajmowanym mieszkaniu, w którym nie planujemy lub nie możemy wymienić kanapy.

Lniane narzuty szyjemy na indywidualne zamówienie dostosowując ich długość i szerokość do długości i szerokości, a także głębokości każdej kanapy. W przypadku problemów z pomiarem kanapy zachęcamy do kontaktu, chętnie podpowiemy jak zmierzyć sofę i zarekomendujemy idealny rozmiar.