Miłość do prostych, klasycznych produktów inspirowanych naturą odkryła przed nami LEN. Piękny, trwały, zachwycający szlachetną zwyczajnością.

Jako mała, niezależna polska marka stawiamy na uczciwe rzemiosło, proste formy i naturalne kolory. Nasze produkty są szyte z dbałością o każdy detal.

Projekty so linen! to wyraz nowoczesnego spojrzenia na tradycyjną tkaninę jaką jest 100% len – tworzymy produkty, które znów można przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Tutaj odkryjesz wszystko czego potrzebuje Twoje wnętrze by nabrać naturalnego charakteru: miękką pościel lnianą, zwiewne zasłony lniane oraz tradycyjne lniane obrusy w nowoczesnym wydaniu.

Znajdziesz u nas przyjazne ciału i naturze ponadczasowe ubrania ze 100% lnu, które możesz nosić przez wiele sezonów bez względu na obowiązujące trendy. Nasze projekty charakteryzują konstrukcją wyrozumiałą dla różnych sylwetek oraz możliwością dostosowania ich niemalże na miarę – szyjemy dla Ciebie bo wiemy, że każda z nas jest inna i… wyjątkowa ♡.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Skontaktuj się.

Ufamy, że dzięki naszej transparentności, przejawiającej się w informacji o tym jak i gdzie są wytwarzane nasze lniane produkty, podejmowane przez Was decyzje zakupowe będą trafne i świadome.
Dziękujemy za zaufanie!