Lniane zasłony na wymiar Warszawa i okolice

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego rozmiaru zasłon nie jest łatwy, zwłaszcza kiedy robimy to po raz pierwszy w życiu, a urządzając swój wymarzony dom czy mieszkanie zależy nam, żeby całość wyglądała perfekcyjnie. Z drugiej strony brak czasu, a często zmęczenie dopiero co zakończonym remontem sprawia, że wieszanie zasłon jest ostatnią rzeczą, na którą mamy ochotę.

Dlatego wprowadziłyśmy usługę kompleksowego przygotowania Waszej naturalnej aranżacji okiennej, w której to my od początku do końca zajmujemy się Waszymi oknami. Od teraz oferujemy Wam nową usługę – lniane zasłony na wymiar Warszawa i okolice ♥  

firany z lnu

 

Krok pierwszy – profesjonalny pomiar i wycena

Ustalamy termin spotkania w Twoim domu. Zaczynamy od krótkiej rozmowy, podczas której omawiamy jakie są Twoje potrzeby i preferencje w odniesieniu do zasłon – czy mają być bardziej czy mniej kryjące, jaki rodzaj górnego wykończenia będzie odpowiedni dla Twojego karnisza oraz jaki odcień naszej tkaniny będzie pasował do wystroju wnętrza.

Podczas spotkania będziemy miały ze sobą dwa próbniki – jeden duży, pokazujący nasze tkaniny, ich gramaturę i kolory w większym formacie oraz drugi, mniejszy, który po spotkaniu zostaje u Ciebie, co pozwoli na spokojnie podjąć decyzję, który rodzaj i kolor lnu będzie najbardziej odpowiedni.

Dodatkowo na życzenie możemy zabrać ze sobą przykładową zasłonę uszytą z wybranej przez Ciebie lnianej tkaniny, którą przymierzymy tam, gdzie finalnie będzie wisiała. Dzięki temu na żywo ocenisz jak dany kolor i gramatura materiału prezentuje się w Twoim oknie, ile światła przepuszcza i jak współgra z dodatkami oraz całością wnętrza. 

Następnie po wyborze tkaniny i wykończenia górnego zasłon, dokonamy pomiaru okien. Nie musisz się o nic martwić, profesjonalny sprzęt do pomiaru okien będziemy miały ze sobą.

Po ustaleniu szczegółów i zmierzeniu Twoich okien, w przeciągu 24h otrzymasz od nas mailowo szczegółową wycenę wybranej aranżacji okiennej.

 

 

Krok drugi – szycie zasłon na miarę okna

Następnym etapem jest uszycie zasłon na wymiar Twojego okna biorąc pod uwagę rekomendowany zapas na marszczenie zasłony oraz na swobodne układanie się tkaniny na podłodze.

Posiadamy własne studio krawieckie, w którym pracują krawcowe wyspecjalizowane w szyciu dekoracji okiennych z naturalnego materiału jakim jest len. Kroją tkaninę “po nitce”, dzięki czemu zasłony dobrze układają się na oknie, a po praniu nie deformują się. Jako kupujący masz pewność, że czuwamy nad całym procesem szycia oraz nie jesteśmy zależne od zewnętrznych podwykonawców.

Z uwagi na fakt, że wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie czas realizacji zamówienia to około 10 dni roboczych. W przypadku rolet rzymskich czas realizacji wydłuża się do 15 dni roboczych, ponieważ w pierwszym etapie zamawiamy mechanizm, który jest produkowany na miarę Twojego okna.

Po uszyciu Twojego kompletu zasłon wysyłamy je do Ciebie lub umawiamy się na ich montaż wraz z wcześniejszym prasowaniem.

Lniane zasłony na wymiar Warszawa

 

Krok trzeci – prasowanie i montaż zasłon

Kiedy zasłony są już uszyte, ustalamy dogodny dla Ciebie termin ich montażu.

Na miejscu pojawiamy się nie tylko z gotowymi zasłonami,
ale mamy ze sobą także profesjonalną stację parową, deskę do prasowania i drabinę.

Po powieszeniu zasłon otrzymasz od nas także szczegółową instrukcję ich pielęgnacji.

PRODUKTY I USŁUGI UZUPEŁNIAJĄCE

Karnisze na wymiar

Dodatkowo, razem z lnianymi zasłonami oferujemy możliwość zamówienia karniszy do zasłon. Karnisze są produkowane dla nas na wymiar przez polskiego producenta, który oferuje karnisze typu Contract, Mini, PTS, G/K oraz systemy do karniszy elektrycznych. Karnisze można zamówić wraz z usługą profesjonalnego montażu. Montaż karniszy i usługa montażu zasłon to dwie oddzielne usługi, ale mogą być wykonane jednego dnia przez dwie nasze ekipy. 

 

GDZIE DZIAŁAMY?

Działamy na terenie Warszawy, Konstancina-Jeziornej, Podkowy Leśnej, Józefowa, Izabelina, Piaseczna, Marek, Ząbek, Milanówka, Nadarzyna, Janek. Lniane zasłony na wymiar to nie tylko Warszawa. Większe projekty realizujemy w całej Polsce!

JAKI JEST KOSZT?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna: możesz wykupić kompleksową usługę przygotowania Twojej naturalnej aranżacji okiennej, jak i skorzystać tylko z poszczególnych jej elementów.

profesjonalny pomiar okien

Cena usługi to 250 zł na terenie Warszawy i 300 zł w okolicznych miejscowościach. Cena dotyczy maksymalnie 10 okien, powyżej tej ilości cena za usługę ustalana jest indywidualnie. 

wycena i doradztwo

Przygotowanie wyceny i doradztwo w wyborze odpowiedniego rozmiaru i rodzaju zasłon jest zawsze bezpłatne i odbywa się drogą mailową.

szycie zasłon na miarę okna

Zasłony w niestandardowych rozmiarach są wyceniane indywidualnie, proporcjonalnie do zużycia materiału i wkładu pracy.

prasowanie i montaż zasłon

Usługa prasowania i montażu dwóch pierwszych standardowych zasłon o szerokości 140 cm to koszt 500 zł. Dla większej ilości zasłon usługa wyceniana jest indywidualnie mailowo.

Ważne! Usługa prasowania i montażu jest dostępna tylko dla zasłon uszytych przez nasze studio so linen!

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

– oferujemy szeroki wybór górnych wykończeń zasłon,

– doradzimy jaki rodzaj zasłon będzie najlepszy do Twojego wnętrza i najbardziej funkcjonalny dla Ciebie,

– mamy własne studio krawieckie,

– nasze krawcowe są wyspecjalizowane w szyciu dekoracji okiennych takich jak zasłony, zazdrostki i rolety rzymskie oraz potrafią pracować z wymagającą tkaniną jaką jest len,

– mamy krótkie terminy realizacji (około 10 dni roboczych),

– nasi klienci twierdzą, że dobrze się z nami pracuje 🙂

Nasze lniane zasłony możecie podejrzeć na naszym Instagramie zaglądając w posty w których zostałyśmy oznaczone ♥  

SKONTAKTUJ SIĘ I USTAL SZCZEGÓŁY!