Pościel lniana oczami klientów. Zalety spania pod lnianymi tkaninami.

pościel lniana opinie

Możemy wiele mówić o cudownych właściwościach lnu. Możemy rozpisywać się o tym jak cenna jest lniana narzuta latem i jak przyjemnie otulić się lnianą kołdrą zimową nocą. Możemy inspirować Was pomysłami na aranżację sypialni, wskazywać zalety naturalnych poszewek i zachwycać się nad lekko gniecioną fakturą.

  Tym razem jednak postanowiłyśmy oddać głos Wam – naszym serdecznym klientom, którzy zaufali nie tylko lnianym produktom, ale także so linen!.  

POŚCIEL LNIANA OPINIE W so linen!

Zanim jednak przejdziemy do lnianych zalet i wad, przypominamy, że każdy z Was może podzielić się swoją opinią. Jak to zrobić? 

Znajdź pod lnianym wyrobem zakładkę “produkty lniane opinie”, gdzie możesz zostawić recenzję, wyrażoną poprzez gwiazdki i treść. Już teraz zachęcamy Cię do zostawienia kilku zdań - uwagi, podpowiedzi i komplementy są dla nas siłą napędową, dzięki której tak chętnie szyjemy dla Ciebie lniane obrusy czy lniane poszewki. Nic tak nie pobudza naszej kreatywności, nie motywuje i nie porusza, jak pewność, że lniany produkt podbił Twoje serce, na stale goszcząc w jadalni, sypialni lub łazience. Pościel lniana opinie są dla nas i dla Was bardzo ważne!

Pościel lniana 200x220
lniana pościel w kolorze pure white

ZALETY LNIANEJ POŚCIELI

Nie tak dawno pisałyśmy na blogu o właściwościach lnianej pościeli. Zawarte we wpisie zachwyty i słowa uznania niejako potwierdzają opinie, które zostawiacie pod naszymi produktami.  

Pościel lniana opinie. Najczęściej chwaloną przez Was wartością jest miękkość, która obala mit, jakoby lniane produkty były sztywne, szorstkie i nieprzyjemne dla skóry. Nasza lniana pościel, która poddawana jest procesowi zmiękczania stonewashed, jest wyjątkowo delikatna i subtelna. 

Zdanie to potwierdza Pani Anna, która po zakupie lnianej poszewki z guzikami, stwierdziła, że “(…) len jest miękki, miły dla skóry, pościel uszyta jest bardzo starannie.” Opinię to potwierdziła między innymi Pani Katarzyna – właścicielka poszewki w kolorze true gray, która w recenzji napisała “wysokiej jakości produkt, piękny kolor, cudownie miękka tkanina(…)”.  

Delikatność lnu jest szczególnie cenna w przypadku pościeli, która otula nasze ciało przez kilka godzin dziennie. Zdradzimy Wam, że im częściej używacie i pierzecie lniane poszewki, tym tkanina staje się bardziej miękka, delikatna i wiotka. Aż chce się pod nią spać! 

Wielokrotnie, w kontekście lnianych tkanin, podkreślałyśmy jak wyjątkowa jest ich trwałość i odporność na promienie słoneczne czy wysoką temperaturę. Odpowiednia pielęgnacja i przestrzeganie kilku prostych zasad gwarantuje jej długowieczność. Słowa te potwierdza Pani Katrin, która wybrała lnianą poszewkę na kołdrę w odcieniu natural. Jak sama pisze: “Używam tej poszewki od 1,5 roku i jest to najlepszy materiał jaki kiedykolwiek miałam(…).” Słowa te przypieczętowuje również Pani Joanna – właścicielka poszewki na kołdrę true gray – która w swojej opinii napisała między innymi “Zamówione 2 prania temu. Pięknie spakowane, starannie odszyte, nic się nie deformuje po praniu(…)”. 

Lniana tkanina wykazuje się właściwościami termoregulacyjnymi i higroskopijnymi. Odprowadzając wodę i umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza, przyczynia się do zachowania odpowiedniej temperatury ciała, umilając sen zarówno latem, jak i zimą. O tym, że lniane poszewki ułatwiają zasypianie przeczytasz także w wystawionych opiniach, których autorem jest np. Pani Alicja, wspominająca “Piękny len, uniwersalny kolor, staranne wykonanie. Żałuję, że nie kupiłam wcześniej. Na upały jak znalazł.” Recenzja ta dotyczy lnianej narzuty letniej w odcieniu natural, która doskonale zastępuje kołdrę podczas upalnych nocy.  

Wśród największych zalet nie możemy zapominać o tym, że lniana pościel nie elektryzuje się, nie wymaga prasowania, jest ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia. To dzięki niej zyskujecie nieprzerwany niczym sen, efektywny odpoczynek i – jak śpiewał Czesław Niemen – najpiękniejsze, kolorowe sny. 

Szara pościel lniana
lniana pościel true grey

WADY LNIANEJ POŚCIELI

Ciężko jest nam mówić o wadach lnu, ponieważ po latach pracy na tej tkaninie zauważamy głównie jej cenne właściwości. Delikatność, produkcja bazująca na bezpieczeństwie środowiska i 100% naturalność zaowocowała w tkaninę, która od tysięcy lat ma znamiona luksusowej.  

Najczęściej osoby zastanawiające się nad swoim pierwszy, lnianym zakupem, sądzą, że len jest gryzący i bardzo łatwo się gniecie. W rzeczywistości jednak zmiękczana i używana lniana pościel jest najdelikatniejszą formą otulenia, którą docenią zarówno nasze maluchy, jak i osoby cierpiące na np. stany zapalne skóry.  

Gniecenie lnu jest jedną najważniejszych i wyjątkowych właściwości tkaniny. Lekko marszczony efekt dodaje jej oryginalności, świeżości i nawiązuje do klasycznych dekoracji, znanych ze starożytnych źródeł. O tym, dlaczego dobrze jest zaakceptować gniecenie się lnianych materiałów przeczytasz wkrótce na naszym blogu, do czego już teraz Cię zapraszamy! 

2 thoughts on “Pościel lniana oczami klientów. Zalety spania pod lnianymi tkaninami.

    • so linen! says:

      Co do zasady tak, ale warto pamiętać, że suszarka bębnowa osłabia włókna a także zbyt wysoki program suszenia może powodować skurczenie tkaniny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *