Pościel lniana oczami klientów. Zalety spania pod lnianymi tkaninami.

Możemy wiele mówić o cudownych właściwościach lnu. Możemy rozpisywać się o tym jak cenna jest lniana narzuta latem i jak przyjemnie otulić się lnianą kołdrą zimową nocą. Możemy inspirować Was pomysłami na aranżację sypialni, wskazywać zalety naturalnych poszewek i zachwycać się nad lekko gniecioną fakturą.

  Tym razem jednak postanowiłyśmy oddać głos Wam – naszym serdecznym klientom, którzy zaufali nie tylko lnianym produktom, ale także so linen!.  

POŚCIEL LNIANA OPINIE W so linen!

Zanim jednak przejdziemy do lnianych zalet i wad, przypominamy, że każdy z Was może podzielić się swoją opinią. Jak to zrobić? 

Znajdź pod lnianym wyrobem zakładkę “produkty lniane opinie”, gdzie możesz zostawić recenzję, wyrażoną poprzez gwiazdki i treść. Już teraz zachęcamy Cię do zostawienia kilku zdań - uwagi, podpowiedzi i komplementy są dla nas siłą napędową, dzięki której tak chętnie szyjemy dla Ciebie lniane obrusy czy lniane poszewki. Nic tak nie pobudza naszej kreatywności, nie motywuje i nie porusza, jak pewność, że lniany produkt podbił Twoje serce, na stale goszcząc w jadalni, sypialni lub łazience. 

Pościel lniana 200x220
lniana pościel w kolorze pure white

ZALETY LNIANEJ POŚCIELI

Nie tak dawno pisałyśmy na blogu o właściwościach lnianej pościeli. Zawarte we wpisie zachwyty i słowa uznania niejako potwierdzają opinie, które zostawiacie pod naszymi produktami.  

Najczęściej chwaloną przez Was wartością jest miękkość, która obala mit, jakoby lniane produkty były sztywne, szorstkie i nieprzyjemne dla skóry. Nasza lniana pościel, która poddawana jest procesowi zmiękczania stonewashed, jest wyjątkowo delikatna i subtelna. 

Zdanie to potwierdza Pani Anna, która po zakupie lnianej poszewki z guzikami, stwierdziła, że “(…) len jest miękki, miły dla skóry, pościel uszyta jest bardzo starannie.” Opinię to potwierdziła między innymi Pani Katarzyna – właścicielka poszewki w kolorze true gray, która w recenzji napisała “wysokiej jakości produkt, piękny kolor, cudownie miękka tkanina(…)”.  

Delikatność lnu jest szczególnie cenna w przypadku pościeli, która otula nasze ciało przez kilka godzin dziennie. Zdradzimy Wam, że im częściej używacie i pierzecie lniane poszewki, tym tkanina staje się bardziej miękka, delikatna i wiotka. Aż chce się pod nią spać! 

Wielokrotnie, w kontekście lnianych tkanin, podkreślałyśmy jak wyjątkowa jest ich trwałość i odporność na promienie słoneczne czy wysoką temperaturę. Odpowiednia pielęgnacja i przestrzeganie kilku prostych zasad gwarantuje jej długowieczność. Słowa te potwierdza Pani Katrin, która wybrała lnianą poszewkę na kołdrę w odcieniu natural. Jak sama pisze: “Używam tej poszewki od 1,5 roku i jest to najlepszy materiał jaki kiedykolwiek miałam(…).” Słowa te przypieczętowuje również Pani Joanna – właścicielka poszewki na kołdrę true gray – która w swojej opinii napisała między innymi “Zamówione 2 prania temu. Pięknie spakowane, starannie odszyte, nic się nie deformuje po praniu(…)”. 

Lniana tkanina wykazuje się właściwościami termoregulacyjnymi i higroskopijnymi. Odprowadzając wodę i umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza, przyczynia się do zachowania odpowiedniej temperatury ciała, umilając sen zarówno latem, jak i zimą. O tym, że lniane poszewki ułatwiają zasypianie przeczytasz także w wystawionych opiniach, których autorem jest np. Pani Alicja, wspominająca “Piękny len, uniwersalny kolor, staranne wykonanie. Żałuję, że nie kupiłam wcześniej. Na upały jak znalazł.” Recenzja ta dotyczy lnianej narzuty letniej w odcieniu natural, która doskonale zastępuje kołdrę podczas upalnych nocy.  

Wśród największych zalet nie możemy zapominać o tym, że lniana pościel nie elektryzuje się, nie wymaga prasowania, jest ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia. To dzięki niej zyskujecie nieprzerwany niczym sen, efektywny odpoczynek i – jak śpiewał Czesław Niemen – najpiękniejsze, kolorowe sny. 

Szara pościel lniana
lniana pościel true grey

WADY LNIANEJ POŚCIELI

Ciężko jest nam mówić o wadach lnu, ponieważ po latach pracy na tej tkaninie zauważamy głównie jej cenne właściwości. Delikatność, produkcja bazująca na bezpieczeństwie środowiska i 100% naturalność zaowocowała w tkaninę, która od tysięcy lat ma znamiona luksusowej.  

Najczęściej osoby zastanawiające się nad swoim pierwszy, lnianym zakupem, sądzą, że len jest gryzący i bardzo łatwo się gniecie. W rzeczywistości jednak zmiękczana i używana lniana pościel jest najdelikatniejszą formą otulenia, którą docenią zarówno nasze maluchy, jak i osoby cierpiące na np. stany zapalne skóry.  

Gniecenie lnu jest jedną najważniejszych i wyjątkowych właściwości tkaniny. Lekko marszczony efekt dodaje jej oryginalności, świeżości i nawiązuje do klasycznych dekoracji, znanych ze starożytnych źródeł. O tym, dlaczego dobrze jest zaakceptować gniecenie się lnianych materiałów przeczytasz wkrótce na naszym blogu, do czego już teraz Cię zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *