Linen textiles for restaurants

Oprócz dostępnego menu i obsługi, to wystrój decyduje o charakterze restauracji. Bez względu na to czy prowadzisz elegancką restaurację, przytulną kawiarnię, czy małe bistro, w naszej ofercie znajdziesz lniane tekstylia do restauracji tworzące naturalny i niepowtarzalny klimat, który zachwyci Twoich gości.

Photo: Piotr Jakubowicz (IG: piotrjakubowicz_fotografia). In the photo our linen textiles in pure white and light gray.

OUR OFFER

W ofercie lnianych tekstyliów do restauracji znajdziecie obrusy, fartuszki dla obsługi, a także zasłony i rolety – wszystko uszyte ze 100% LNU. Nasze produkty są szyte ręcznie, dzięki czemu możemy bez problemu dostosować je do potrzeb Twojej restauracji. 

TEKSTYLIA STOŁOWE 

Obrusy, podkładki i serwetki szyjemy z lnu w dwóch gramaturach: medium i heavy. Najbardziej elegancki charakter stołowej aranżacji uzyskamy wybierając lnianą tkaninę o gramaturze heavy. Jest to grubszy, bardziej solidny len, który sprawdzi się w restauracjach typu fine dining, wymagających wyjątkowej oprawy.

Natomiast tekstylia stołowe z lnu o gramaturze medium będą prezentowały się rewelacyjnie w bistrach i kawiarniach. Są miękkie i zwiewne, dzięki czemu nadają stołowym aranżacjom niezobowiązujący charakter.

Ponadto posiadamy w naszej ofercie dwie wyjątkowe tkaniny – lniany muślin i tkaninę rustic linen. Lniany muślin jest miękki, lekko transparentny i łatwo się układa. Faktura tkaniny jest delikatnie pognieciona, co sprawia, że pozwala tworzyć tzw. “warstwy” na stole. Podpowiemy, że jest to ulubiona tkanina wykorzystywana podczas przyjęć weselnych. Natomiast rustic linen zachwyca swym surowym charakterem i wyjątkową trwałością. Lniane produkty wykonane z tej tkaniny to idealne rozwiązanie dla restauracji w stylu cottage, vintage i boho.

FARTUSZKI I ZAPASKI DLA ZAŁOGI

Oferujemy fartuszki i zapaski uszyte według naszego projektu lub odszyte według konstrukcji otrzymanej od restauracji. Dodatkowo możemy zaproponować personalizację fartuszków haftem z logo, nazwą restauracji lub imieniem kelnerki/kelnera.

ZASŁONY, FIRANY I ROLETY

To co nadaje wnętrzu przytulnego charakteru to zdecydowanie dekoracje okienne. Nasze zasłony, firany i rolety szyjemy na miarę, dostosowując ich rozmiar co do centymetra. Dodatkowo na terenie Warszawy, a przy większych projektach także na terenie całego kraju, oferujemy usługę profesjonalnego pomiaru i montażu uszytych przez nas dekoracji okiennych.

Wszystkie produkty szyjemy ręcznie we własnym studiu krawieckim w Warszawie, dzięki czemu możemy dopasować ich wymiary co do centymetra. Doradzimy jaki rodzaj lnianych tekstyliów będzie najlepszy do wnętrza i charakteru restauracji, a także dokładnie wytłumaczymy jak dbać o nasze tekstylia do restauracji żeby jak najdłużej służyły obsłudze i gościom.♥

CONTACT US AND DISCUSS THE DETAILS!